Suzana Tahiri “Shqiponja” është femra që ka bërë tattoo Hashim Thaçin

Studio e tatuazhave ”Enotatto”, ka postuar në rrjetin e tyre në Instagram një krah të një femre, e cila ka bërë tatuazhë fytyrën e Presidentit, Hashim Thaçi.

Indeksonline ka arritur të kontaktoj me femrën që e ka bërë tatuazh presidentin e Kosovës.

Ajo është Suzana Tahiri. Arsyeja se pse e ka bërë këtë, ka qenë për surprizë për ditën e pavarësisë dhe për presidentin, Hashim Thaçi.