Range Rover Velar mund t’i ndryshohet pamja (Foto)

Kompania Lumma Desing po ofron që modelit Velar, që u lansua para një muaji, t’i ndryshohet pamja dhe të ketë më shumë agresivitet.

Megjithëse ky Range Rover ka pamje të mahnitshme, propozohet fryrja e kapakut, si dhe pjesëve anësore të dyerve dhe ndryshimi i disa linjave, transmeton Telegrafi.

Makina që ka pjesët më të mira nga Evoque dhe Range Rover Sport, tani është bërë shumë e kërkuar në treg.

Pamja dhe fuqitë bënë që ata të cilët kanë aplikuar të blejnë Porsche Macan apo Jaguar F-Pace, të mendojnë dy herë.