‘Miss Bum Bum’ thumbon Kim Kardashian për të pasme (Foto)

Erika Canella bukuroshja braziliane njihet për linjat e saj seksi e të përsosura.

Miss Bum Bum këtë më së miri e dëshmon përmes fotove të nxehta që ajo poston në rrjetet sociale, transmeton Gazeta Express.

E derisa bukuroshja Kim Kardashian këto ditë është kritikuar nga fansat e saj për të pasmet e saj me celulit, edhe Miss Bum Bum thumbon atë.

Ajo në profilin e saj në Instagram ka postua një fotografi ku shihet tërësisht lakuriq.

‘Më vjen keq Kim Kardashian, kjo është ajo se si duken të pasme të bukura e të mëdha. Braziliane bum bum, origjinale dhe më të mirat’, ishte ky mbishkrimi që kishte lënë ajo.