Me këtë foto Marina Fara ‘ndez dhe demin’

Vajza e këngëtares Eli Fara ka ndezur rrjetin me këtë foto të publikuar në Instagramin e saj.

E veshur me një fustan të kuq dhe tepër ekstravagant Marina ka tërhequr sërish vëmendje. Në çdo publikim të saj Marina tërheq vëmendjen me linjat e saj sensuale.