Ky burrë ka zgjedhur një metodë të pazakontë për të forcuar muskujt e gjoksit – në vend të peshave ngrit femra (Foto/Video)

Një burrë nga Çekia ka gjetur një metodë të pazakontë që t’i forcoj muskujt e gjoksit. Ai në vend të peshave ka ngritur në ajër dy vajza të bukura.

27-vjeçari Jan Michalov ka publikuar një video interesante, ku shihet se si i ngrit në ajër dy vajza të bukura, teknikë kjo me të cilën tenton të josh femrat dhe t’ju tregoj se sa i fortë është.

Secila nga këto dy femra peshkojnë nga 50 kilogramë, peshë kjo që nuk do të duhej t’i shkaktonte Michalovit problem, duke marrë parasysh parametrat e trupit që i ka.

Michalov ka mbi tre mijë ndjekës në Instagram, të cilët i argëton kohë pas kohe duke publikuar video të ngjashme si kjo e postuar më poshtë.