Sport

Allegri rrezikon shumë para ndeshje së kthimit me Barcelonën

Massimiliano Allegri, trajneri i Juvetnusit, nuk do t’i pushoj yjet për ndeshjen me Pescaran, edhe pse të mërkurën do ta luajë ndeshjen e kthimit ndaj ...

Read More »

Lamtumirë Real, Morata transferohet në Premierligë (Foto)

Alvaro Morata ka zgjuar interesimin e Manchester Unitedit Sipas Calciomercato.com, Manchester United është klubi i fundit që ka shfaqur interesim për yllin e Real Madridit, ...

Read More »

Ky është lojtari më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve (FOTO)

UEFA ka shpallur lojtarin më të mirë të javës në Ligën e Kampionëve. Në garë të ngushtë ishin Paulo Dybala, sulmuesi argjentinas i Juves që ...

Read More »

UEFA: Shijojini 100 golat e Ronaldos (Video)

Ronaldo ka shkëlqyer në ndeshjen e mbrëmshme ndaj Bayern Munichut, duke shënuar dy gola Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, është bërë lojtari i parë ...

Read More »

Arsenal me pagë të çmendur për Sanchez, kalon edhe atë të Pogbas (Foto)

Arsenal është duke përgatitur një ofertë të parefuzueshme për Alexi Sanchez Skuadra e Arsenalit dëshiron të bëjë Alexis Sanchezin lojtarin më të paguar në Premierligë, ...

Read More »

“Le të përfundojmë në vendin e tetë, vetëm ta fitojmë Europa Leaguen”

Bryan Robson ka thënë se prioritet i Manchester Unitedit duhet të jetë Europa League dhe jo Premierliga Ish legjenda e Manchester Unitedit, Bryan Robson ka ...

Read More »

Pas ndeshjeve të para çerekfinale, ja kë favorizojnë bastoret për të fituar Ligën e Kampionëve (FOTO)

Pasi që kanë përfunduar ndeshjet e para çerekfinale të Ligës së Kampionëve, bastoret kanë ndryshuar koeficientët për fituesit e mundshëm. Pas rikthimit të rezultatit ndaj ...

Read More »

Formacionet zyrtare: Dortmund – Monaco

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Borussia Dortmund – Monaco Borrusia Dortmund dhe Monaco kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të ...

Read More »

Tifozët e Monacos po bëjnë diçka të jashtëzakonshme në stadium (Video)

Tifozët e Monacos kanë hyrë në stadiumin e Dortmund, një orë para se të fillojë ndeshja Ata kanë bërë një gjest shumë të mirë, pasi ...

Read More »

Lojtarët e Dortmundit dhe Monacos me fanella speciale për Bartran (Foto)

Lojtarët Borussia Dortmundit dhe Monacos do të bartin fanella me mbishkrimin: “Foca Bartra” Qendërmbrojtësi spanjoll, Marc Bartra është lënduar mbrëmë, pas sulmit me bombë në ...

Read More »