Sport

E gërditshme: Tifozët i sulmojnë lojtarët me minj gjigantë të ngordhur (Video)

Një ngjarje e gërditshme dhe e turpshme ka ndodhur në Danimarë Në ndeshjen ndërmjet Brodbyt dhe Copenhagen, ka ndodhur një ngjarje e pazakontë në futbollin ...

Read More »

Barcelona përgatit koreografi të jashtëzakonshme ndaj Juventusit (Foto)

Barcelona është duke u përgatitur për një tjetër natë të madhe në Camp Nou Luis Enrique, Neymar dhe Gerard Pique janë shumë të bindur se ...

Read More »

Lajm fantastik për Juventusin

Paulo Dybala do të jetë gati për ndeshjen ndaj Barcelonës Sulmuesi argjentinas, Paulo Dybala ka stërvitur sot normalisht me pjesën tjetër të skuadrës dhe do ...

Read More »

Haxhi Krasniqi ka një mesazh për të gjithë shqiptarët

Boksieri Haxhi Krasniqi të shtunën e ardhshme do të ketë një nga meçet më të rëndësishme në karrierë, kur në Erfurt të Gjermanisë do të ...

Read More »

Presidenti i Nice trondit Balotellin

Nice nuk do të nënshkruaj me Mario Balotellin në fund të sezonit Presidenti i skuadrës franceze, Nice, Roland Romeyer ka thënë se ata nuk do ...

Read More »

Çka po ndodh në United: Prishen marrëdhëniet Mourinho – Ibrahimovic

Jose Mourinho duket se ka prishur marrëdhëniet me sulmuesin Zlatan Ibrahimovic Trajneri portugez, Jose Mourinho para ndeshjes tha se la në bankën rezervë Zlatan Ibrahimovicin ...

Read More »

Balotelli tallet me Interin pas golit që Milani shënoi në minutën e 97-të (Foto)

Edhe Balotelli ka folur për polemikat e krijuara në derbin “Della Madonnina” Mario Balotellit nuk i intereson çfarë diskutohet pas golit të barazimit që shënoi ...

Read More »

Në Irak kanë bërë diçka të mrekullueshme për Borussia Dortmundin (VIDEO)

Superliga e futbollit në Irak i ka filluar sot ndeshjet në një mënyrë jo të zakonshme. Për të dënuar sulmin paa ndeshjes Dortmund-Monaco, ndeshjet kanë ...

Read More »

Lajm tronditës, aksidenti shokon Armando Sadikun (FOTO)

Është një këngëtare e njohur në Kosovë por më shumë të njohur e ka bërë fakti që ka një lidhje me lojtarin e Kombëtares, Armando Sadiku. Daniela Kamberi që ...

Read More »

Pronari i ri i Milanit gëzon tifozët

Milani duhet të rikthehet sa më parë në Champions, kështu mendon pronari i ri i klubit italian Presidenti i ri i Milanit, Yonghong Li, ka ...

Read More »