Sport

Miqësore Shqipëri-Bosnje më 28 Mars

Federata Shqiptare e Futbollit ka arritur akordin per ndeshjen miqesore per daten 28 mars, e cila eshte tashme zyrtare dhe e konfirmuar qe do te ...

Read More »

FSHF nis programin “Goalkeeper UEFA A”

Federata Shqiptare e Futbollit në bashkëpunim me UEFA-n startojnë programin “Goalkeeper UEFA A” që synon rritjen e cilësisë së trajnerëve të portierëve në vendin tonë. ...

Read More »

Pique: Jemi deri në vdekje me Luis Enriquen

Luis Enrique ndihmoi Barcelonën të dilte nga një situatë delikate kur morri drejtimin e skuadrës duke pasuar Gerardo Martinon në 2014, dhe pavarësisht zërave të ...

Read More »

Arsenali fiton dhe kualifikohet në cerekfinalet e Fa Cup

Arsenali nuk gabon fiton 0-2 në transfertën e Garden Green Lane ndaj Sutton United dhe kualifikohet në cerekfinalet e Fa Cup. Përballë skuadrës gjysmë amatore ...

Read More »