Showbiz

Wow! Ja çfarë dhurate gjen në shtrat vajza e Lutfi Hazirit (Foto)

Vajza e kryetarit të Gjilanit, Kënga Haziri shumë shpesh ka qenë lajm në mediet rozë për bukurinë e saj. Kënga së fundmi ka marrë një ...

Read More »

Noizy dhe Dhurata Dora, ja çfarë i bashkon këngëtarët (Foto)

Ata të dy nuk janë parë ndonjëherë në shoqërinë e njëri-tjetrit. Si duket bashkëpunimet e tij me këngëtaret  femra do të vazhdojnë. Pas Encës, Çiljetës, ...

Read More »

Missi i ‘O sa mirë’ do t’ju mahnitë me këtë foto (Foto)

Arta Nitaj, është kjo aktorja e cila luan rolin e Xhesikës në serialin ‘O sa mirë’. Që kur ka pranuar këtë rol, ajo është bërë ...

Read More »

Zbulohet lidhja e Encës, ja çfarë ka bërë ai për këngëtaren (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia nuk është parë prej kohësh në shoqërinë e një mashkulli, të cilin ta ketë deklaruar si partnerin e saj. Por me sa ...

Read More »

Çifti në krizë të thellë, Xheni nuk e duron dot afër vetes (Foto)

Ata janë një ndër çiftet më të pa qëndrueshëm në Big Brother. Marrëdhënia mes Xhenit dhe Benardit është pak të thuash e komplikuar, ata në ...

Read More »

Shikoni çfarë bën sot Gani Bardhi, ish partneri i Bleona Qeretit (Foto)

Edhe pse ajo është një nga këngëtaret më të bukura dhe më të lakuara në median shqiptare nuk ka mundur të gjejë dashurinë e zemrës. Bleona Qereti ditët ...

Read More »

Dikur djalosh i një ferme, sot bukuroshe e yll estrade (Video)

Cassandra Cass, dikur djalosh i një ferme në Iowa të SHBA-së, i ka shpenzuar plot 250 mijë dollarë për t’u transformuar në një super yll ...

Read More »

E pabesueshme sa para i fiton Beyonce për një postim në rrjete sociale

Sipas ekspertëve Beyonce është këngëtarja më e ndjekur nëpër rrjetet sociale, e fati i saj bënë që të fitoj 1 milion dollarë për vetëm një ...

Read More »

Lufta e Nuseve, sonte finalja e sezonit (FOTO)

Kur dhëndëri bën 3000 km për të marrë qenin e vjehrrës. Nga Saranda në Budapest, tri netë udhëtimi vetëm një javë para dasme! Sonte në ...

Read More »

Gjoksi i Bleronës në fokus të mediave (VIDEO)

Blerona Zeqiri, është njëra ndër moderatoret më seksi kosovare. Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin më të shikuar në vend, Express Rozë, ...

Read More »