Showbiz

E pabesueshme: Shpetim Desku ia zbulon një ‘sekret’ interesant Sahides së Motrave Mustafa (VIDEO)

Këtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show te Shpetim Desku, janë Motrat Mustafa si dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Eni Koci. Për gjatë ...

Read More »

Ju kujtohet Gjino tek “14 vjeç dhëndër”? Ja si duket sot (FOTO)

Ju kujtohet personazhi i Gjinos tek komedia “14 vjeç dhëndërr”? Ç’pyetje! E kush nuk i mban mend Marigonë dhe Gjinon? Ka kaluar kaq shumë kohë ...

Read More »

Modelja: Mendoja se ata që më ofronin punë donin të më çojnë në krevat (FOTO+16)

Modelja dhe ish-patinatorja në akull, Noel Leon, është një femër që ndiqet shumë në rrjetet sociale, falë fotografive që shpesh janë me përmbajtje provokuese. Ajo ...

Read More »

Komenti epik i Sara Hoxhës që la fjalë edhe Lorin! (Foto)

Për të gjitha nënat e reja të cilat duan të kthehen shpejt në formë pas lindjes së fëmijës së parë, një problemet më të rëndomta ...

Read More »

Learta gjithmonë aktive në Instagram? Ja pse (FOTO)

Learta Jakupi aktive më shumë se kurrë në rrjetet sociale, ajo ka postuar një fotografi duke treguar se po kalon momente të këndshme pranë nënës ...

Read More »

Ja çfarë thotë Sabri Fejzullahu për Labinot Tahirin i cili i ka hyrë politikës (VIDEO)

Përveç një këngëtar i njohur dhe shumë i dashur, ishte një periudhë kur Sabri Fejzullahun e shihnim edhe si deputet në Parlamentin e Kosovës nga ...

Read More »

Një kauboje si Rita (FOTO)

Rita Ora vazhdon të tregoj stilin e saj të veçantë, e këtë herë ajo ka veshur rroba kauboj të stilit britanik, veshje së cilës i ...

Read More »

Dorina Gegici vjen shumë e nxehtë (FOTO)

Modelja shqiptare Dorina Gegici gjithmonë shfaq format e saj seksi. Në postimin e saj të fundit ajo ka treguar linjat e saj të përkryera. Në ...

Read More »

Kjo zeshkane superseksi do t’jua kënaqë sytë (Foto)

Ajo është një ndër modelet më joshëse në Instagram aktualisht. Dominique Le Toullec numëron mbi 222 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, të ...

Read More »

Olta Gixhari nxjerrë pjesën intime të Albërie Hadërgjonajt në emision ‘live’ (VIDEO)

Emisioni “Your face sounds familiar” asnjëherë nuk mbet pa u komentuar. Këtë të hënë e gjithë vëmendja ishte tek Flaka Krelani, e cila me imitimin ...

Read More »