Showbiz

Kimit i del gjoksi

Kim kujdeset gjithmonë për të rënë në sy, por u dha fansave pak më shumë se ç’duhet teksa dilte për drekë në Woodland Hills në ...

Read More »

Era Istrefi publikon klipin e shumëpritur ‘Redrum’

Ishte kënga ‘Bon Bon’ e cila i hapi dyert drejt suksesit ndërkombëtar. Tani, këngëtarja Era Istrefi ka publikuar këngën e parë pas hitit të madh, ...

Read More »

Lori e “Dancing With the Stars” dhe DJ Olti bëhen prindër, zbulohet emri i vajzës (ShqipWeb)

Balerina e njohur e Teatrit të Operas dhe Baletit si edhe “Dancing ëith the Stars” Lori Bala dhe bashkëshorti i saj, Dj Olti janë bërë ...

Read More »

Era Istrefi thyen rekord me “BonBon-in” 312 milion klikime

Kliko Ketu Shiko Videon Era Istrefi “BonBon” Era Istrefi, ka arritur që pak kohë  të kap 312 milion klikime me “BonBon-in” e saj. Ajo është femra ...

Read More »

Motra e Kimit i “ngjet” dhëmbët e arit (Foto)

Kendall Jenner është duke befasuar së fundi me stilin e saj. E hëna ka sjellur befasinë e radhës në duke. Ajo është parë me disa ...

Read More »

Blerona shfaqet në krahët e ministrit kosovar (Foto)

Moderatorja e njohur Blerona Zeqiri, këtë herë është shfaqur në krahët e ministrit kosovar. Moderatorja ka festuar fitoren e kupës së Kosovës në Basketboll, bashkë ...

Read More »

Enca dhe Noizy thyejnë heshtjen, tregojnë arsyen e konfliktit live në TV (ShqipWeb)

Përjashtimi i Encës nga grupi OTR bëri bujë e të madhe dhe ka qenë temë debati për ditë me radhë. Më saktë bëhet fjalë për ...

Read More »

Thuajini lamtumire “Baftjarit”, Bes Kallaku nuk do të jetë më pjesë e ekranit shqiptar

Bes Kallaku i cili ka qenë një ndër aktorët që ka qenë pjesë e spektaklit humoristit “Portokalli” që në fillesat e veta, mesa duket do ...

Read More »