Showbiz

Armina dhe Shkëlzeni “zihen” publikisht (Foto)

Armina dhe Shkëlzeni i kanë shprehur shpesh dashurinë njëri tjetrit publikisht, por ka raste kur ata kanë mendime të ndryshme. E së fundmi, çifti është ...

Read More »

Super modelja qëllon me ‘breshëri’ moderatorin, i preku të pasmet në emision (Video)

Një super modele nga Brazili ka qëlluar me breshëri shuplakash moderatorin live gjatë një shfaqje televizive. Gjithçka ka ndodhur në Canal Amore, në TV Journal ...

Read More »

Flet gazetarja seksi: Jam tifoze e Tiranës, por më “çmend” ky futbollist (Foto)

Pjesë e departamentit të sportit pranë “TVSH”-së është bërë edhe një tjetër bukuroshe. Një figurë e njohur për publikun, e cila ka pasur suksese të ...

Read More »

A do të jenë këta dy çifti i ri në estradë (Foto)

Reperi 2Ton pritet që të lansojë këngën e re me këngëtaren Samanta dhe duket se çifti janë përkujdesur që të sjellin edhe skena të nxehta ...

Read More »

Enca po e vuan shumë ndarjen nga Noizy, e pranon publikisht (Foto)

Ajo u përjashtua publikisht nga grupi OTR, por duket se Enca nuk po e përjeton aspak mirë këtë ndarje nga Noizy. Prishja e miqësisë së ...

Read More »

Getinjo publikon klipin e tij ‘Helem’ (Video)

Reperi i njohur Getinjo sapo ka lansuar projektin e tij më të ri. ‘Helem’ është ky titulli i këngës së tij më të re, transmeton ...

Read More »

Mediat e botës flasin për Luana Vjollcën, por i ngatërojnë profesion (Foto)

Për moderatoren shqiptare Luana Vjollca kanë filluar të flasin dhe mediat e huaja. Këtë herë fama e saj ka shkuar më larg seçmendohej, në Hollandë. ...

Read More »

Ja pse Jolie është personi më i urryer në Hollywood

Sjellja jo e mirë dhe arrogante, planet ekstravagante për premierën e filmit të ri dhe përpjekjet për ta diskredituar ish-burrin e saj, Brad Pitt kanë ...

Read More »

Orinda Huta tregon detajet e dasmës: Nuk do jetë siç tha Turi (FOTO LAJM)

E ftuar sot në programin “Fun Day” në “In Tv”, këngëtarja e prezantuesja Orinda Huta foli gjatë për përditshmërinë e saj. Ajo rrëfeu se ditën ...

Read More »

Emily ua mori mendtë të gjithëve me gjoksin e saj seksi në ndejën e yjeve pas Oscars (Foto)

Modelja dhe aktorja amerikane, Emily Ratajkowski, ka shkëlqyer në ndejën e përvitshme të yjeve të organizuar nga “Vanity Fair”, pas ndarjes së çmimeve Oscar. Në ...

Read More »