Showbiz

Ja sa është rritur vajza e Yllka Gashit (Foto)

Të gjithë e njohin si Zana e ‘Familjes Moderne’. Bëhet fjalë për aktoren e njohur Yllka Gashi, transmeton Gazeta Express. Yllka ka një vajzë shumë ...

Read More »

Ja kush do ta zëvendësojë Elitën e Gjikos (Foto)

Moderatorja e njohur Elita Rudi javë më parë ka bërë publike se ka lënë punën në emisionin e saj ‘Elit Zone’. Ndërkohë, ishte përfolur se ...

Read More »

Shokuese! Mihrije Braha ‘kopjon’ Linda Morinën (Foto)

Linda Morina është njëra ndër emrat më të përfolur në mediet rozë për shkak të mënyrës si këndon dhe paraqitjes së saj. Shumë herë janë ...

Read More »

Këto janë nëna dhe motrat e Genta Ismajlit Shikoni (Foto)

Genta Ismajli një këngëtare e cila të bën për vete me vokalin e këndshëm që posedon, ajo që të tërheqë vëmendjen është vallëzimi i saj ...

Read More »

Çika, mësoni si ti ushtroni të pasmet si Morena (Video)

Këngëtarja dhe Morena Taraku çdo ditë e më shumë po përgatitet për verën. `Ajo tashmë po ushtron pjesët e trupit, duke i formësuar ato e ...

Read More »

Kallashi qet gjoksin e saj shpërthyes, por ja si e quajnë atë (Video)

Valltarja e njohur Donjeta Kosumi-Kallashi është bërë lajm në mediet rozë për shkak të mënyrës se si ajo vallëzon. Kallashi e cila ka forma bombastike ...

Read More »

Claudia pozon në bikini (Foto)

Modelja e njohur, Claudia Lede ka shfaqur trupin e saj të përsosur. Ajo ka pozuar në bikini, ku duket më në formë se kurrë. Një ...

Read More »

Çfarë të pasmesh! Kjo bukuroshe zeshkane do t’ju lërë pa gjumë sonte (Foto)

Për të mund të mos keni dëgjuar më parë, por ajo është një prej femrave më të popullarizuara në Instagram. Jailyne Ojeda Ochoa nxjerr vazhdimisht foto ...

Read More »

Ngadalë do ta merr epitetin si Modeste Zanfina Ismaili (Foto)

Këngëtarja Zanfina Ismaili para pak minutash ka nda një foto me një mbishkrim ku ajo i njofton ndjekësit e saj se çfarë pyetje i dërgojnë ...

Read More »

Prezantuesja “i hipën” djalit në emision live, por këmbët i ikin përpjetë dhe i fotografon të gjithë

Një shaka “e pafajshme” në një program francez bëri që prezantuesja të kalojë një turp të madh duke treguar të  brendshmet e saj. Turpi ndodhi kur ...

Read More »