Showbiz

Sophie Mudd “shpërthen” Instagramin (FOTO)

Mahnitësja Sophie Mudd, e vlerësuar si “Emily Ratajkowski e re” ka një armatë të tërë me fansa në Instagram, mbi 300 mijë të tillë. Bukuroshja ...

Read More »

Ja cilat mosha janë më në rrezik nga tradhtia

Tendenca “e rebelimit” është gjithnjë e më shumë në rritje dhe nuk janë vetëm meshkujt që e bëjnë një gjë të tillë Sipas një studimi, ...

Read More »

Aktori i “Oh sa mirë” tregon diçka për Duda Baljen

Aktori Jeton Zogjani është treguar përherë i suksesshëm në realizimin e roleve të ndryshme dhe u bë mjaftë i pëlqyer përmes serialit “Oh sa mirë”, ...

Read More »

Të pasmet seksi të kësaj zeshkaneje do t’ju kallin krejt (Foto)

Debbie Sugrue është një prej modeleve më tërheqëse nga Zelanda e Re. Bukuroshja zeshkane nxjerr vazhdimisht foto joshëse në llogarinë e saj në Instagram, e cila ...

Read More »

Tuna gati të lindë beben, e Cozman ende e kujton atë (Foto)

Këngëtarja e njohur Tuna dhe bashkëshorti i saj Patris Berisha së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë. Por nuk dihet pse Cozman ...

Read More »

Rita poston foto pa grim, por vëmendja shkon te gjoksi i saj (Foto)

Njëra ndër shqiptaret me famë botërore është edhe këngëtarja Rita Ora. Rita është shumë aktive në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka postuar një fotografi ...

Read More »

Këpucët fat-sjellëse të Luana Vjollcës, çfarë sekreti fshehin (Foto)

Moderatorja e emisionit “Pa Limit” duket se ka një sekret për suksesin e saj në ekran. Ajo qëbie në sy nga çdo dalje e saj ...

Read More »

Qesharake: Këngëtarja shqiptare nuk di si bëhen pompat! (Video)

Njëra ndër këngëtaret më të njohura në Shqipëri Inis Gjoni ishte e ftuar në një emision televiziv në Tiranë, me motrën e saj Ingritin. Në ...

Read More »

Nora në krahët e një mashkulli në pishinë (Foto/Video)

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi është njëra ndër këngëtaret më të njohura të estradës kosovare. Përveç muzikës Norën keni pasur mundësi ta shihni edhe duke ...

Read More »

Ledri ‘bëhet’ baba? (Foto)

Është njëri ndër reperët më të njohur në vend. Madje ai është shumë i pëlqyer edhe nga femrat. Bëhet fjalë për reperin e njohur Ledri ...

Read More »