Showbiz

Me këtë foto Marina Fara ‘ndez dhe demin’

Vajza e këngëtares Eli Fara ka ndezur rrjetin me këtë foto të publikuar në Instagramin e saj. E veshur me një fustan të kuq dhe ...

Read More »

Kjo femër ka vithet më seksi në botë, digjen rrjetet sociale (FOTO)

Ju mund të mos e njihni atë, por ajo është një modele mjaft e popullarizuar në Instagram. La Bella Reina ndiqet nga mbi 2.2 milionë ...

Read More »

Modelja: Mendoja se ata që më ofronin punë donin të më çojnë në krevat (FOTO+16)

Modelja dhe ish-patinatorja në akull, Noel Leon, është një femër që ndiqet shumë në rrjetet sociale, falë fotografive që shpesh janë me përmbajtje provokuese. Ajo ...

Read More »

Modelja e njohur shkakton ‘tërmet’ me format bombastike (Foto)

Eva Padlock është njëra ndër femrat më të bukura në botë. Ajo njihet për linjat e saj bombastike, transmeton ShqipWeb.com Eva së fundmi është duke udhëtuar ...

Read More »

Mënyra se si u dobësua Kim pak ditë para “Met Gala” do t’ju befasojë

Të jesh i famshëm dhe në qendër të vëmendjes nuk është gjithmonë e lehtë. Personazhet publik duhet të tregojnë më të mirën e tyre kur ...

Read More »

Kaq shumë është zbukuruar Xhesika, do t’ju lë pa fjalë (Foto)

Arta Nitaj apo siç e njihni të gjithë si Xhesika në serialin ‘O sa mirë’, është bërë shumë e përfolur në mediet rozë. Çfarëdo që ...

Read More »

Stresi bën aksident! Ja gjendja e tij (Foto)

Reperi i njohur Stresi ka pësuar gjatë ditës së sotme një aksident me makinën e tij. Një fakt të tillë e ka bërë të ditur ...

Read More »

Çfarë po ndodh mes Bebe Rexhës dhe Noizyt? (Foto)

​Edhe pse përtej oqeanit, Bebe Rexha ka treguar shpeshherë mbështetjen ndaj artistëve shqiptarë, ashtu siç bëri pak kohë më parë ku në Snapchat dëgjonte këngën ...

Read More »

Modelja e njohur provokon sërish, del pa bikini në plazh (Foto+18)

Eva Padlock është njëra ndër modelet më të bukura e më seksi që keni njohur. Ajo njihet për linjat e saj seksi të cilat nuk ...

Read More »

Fjolla: E bekuar që jam e rrethuar me njerëz që kanë respekt të veçantë për mua

Fjolla Morina i ka falënderuar miqtë, të afërmit dhe fansat e saj për urimet në ditëlindjen e këngëtares. “Jam e bekuar që çdo herë jam ...

Read More »