Showbiz

Kjo është reja super seksi e Jozefina Topallit (VIDEO)

E qeshur, e dashur dhe e mbushur me projekte në një kohë të shkurtër bukuroshja Eva Murati duket se tashmë ka gjetur ekuilibrin e duhur ...

Read More »

Eva, vajza seksi e ekranit shqiptar (VIDEO)

E qeshur, e dashur dhe e mbushur me projekte në një kohë të shkurtër bukuroshja Eva Murati duket se tashmë ka gjetur ekuilibrin e duhur ...

Read More »

Demi del në rrugë me veshje të dhomës së gjumit (FOTO)

Ajo ka dalë edhe nudo, por sërish në publik vazhdon të habisë. Modelja Demi Rose nuk i kishte lënë shumë vend imagjinatës, kur u fotografua ...

Read More »

Harrojeni rejën e Shyhretes, ja çka bën vajza e saj

Engjëllusha Salihu, është vajza e këngëtares së njohur Shyhrete Behluli. Engjëllusha e cila i ngjanë shumë Shyhretes, ajo edhe në profesion po shkon drejt hapave ...

Read More »

Boronica e fuqishme: Mundet çdo gjë, edhe përmirësimin e kujtesës

Pirja e vetëm 30 ml të lëngut të shtrydhur nga boronicat në ditë mund të përmirësojë funksionin e trurit te njerëzit e moshuar, thuhet sipas ...

Read More »

Videoja e Bes Kallakut: “Cfarë ndryshimi ka Lopa nga unë”?

Nisur nga sensi i tij i humorit, ju do mendoni se të hash lule është vërtet shaka por në fakt Besi vërtet preferon të hajë ...

Read More »

Dafina “shëmtohet” me snapchat (FOTO)

Këngëtarja Dafina Zeqiri njihet si një nga këngëtaret me operacione plastike. Për të është shkruar se ka fryrë buzët, gjoksin dhe mollëzat dhe ka drejtuar ...

Read More »

Bombë që të përzhit: A është kjo braziliania me të pasmet më seksi në planet? (Foto)

Shumë prej femrave më seksi në botë janë nga Brazili. Suelyn Medeiros është një prej modeleve më të popullarizuara në Instagram, e cila nxjerr vazhdimisht foto ...

Read More »

Skandali me lesbiket në Tiranë: Më tha hajde në tualet…më kapi nga pas

Ndërsa lesbikja në “Big Brother”, Kei ka filluar të flasë rreth historive të saj, Fiorentina, ka treguar edhe histori personale ku është ngacmuar nga femra ...

Read More »

Rike Roçi e lidhur me futbollistin e Kombëtares? (Foto)

Vetëm pak ditë na ndajnë nga ndeshja mes Shqipërisë dhe Italisë, por mesa duket mediat italiane kanë nisur të shkruajnë për këtë përballje. Në një ...

Read More »