Showbiz

Genci ecen vet thot te knoj diss feros nje djaloshit i cili kendon freestryle

Nje djalosh ben diss feron sepse shume e uren

Read More »

Gigi Hadid çmend të gjithë në Barcelonë me paraqitjen plot stil (Foto)

Ajo është në kulmin e karrierës së saj, ka shkëlqyer në Javët e Modës dhe është bërë imazhi i koleksionit të fundit të Tommy Hilfiger. ...

Read More »

Anxhelina Hadërgjonaj vjen sensuale (Foto/Video)

Këngëtarja atraktive, Anxhelina Hadërgjonaj, po tregon pse është një prej femrave më atraktive të skenës. Ajo nuk lanson shpesh projekte muzikore. Megjithatë, ka vëmendjen e ...

Read More »

Ende me letra është e martuar me Pittin, por Jolie ka filluar përgatitjet rreth dasmës së re

Angelina Jolie dhe Brad Pitt ende nuk janë shkurorëzuar zyrtarisht. Por, siç raportojnë mediat amerikane, aktorja po planifikon sërish të kurorëzohet. Në fakt, kohët e ...

Read More »

Modelja në videoklipin “Despacito” është shumë e famshme (FOTO)

Hiti i titulluar “Despacito” dhe që këndohet nga Luis Fonse në bashkëpunim me Daddy Yankee është shumë e njohur edhe në vendin tonë, por në ...

Read More »

‘Miss Bum Bum’ thumbon Kim Kardashian për të pasme (Foto)

Erika Canella bukuroshja braziliane njihet për linjat e saj seksi e të përsosura. Miss Bum Bum këtë më së miri e dëshmon përmes fotove të ...

Read More »

Nusja e Jozefina Topallit gjen sozinë, e ka patur para syve tërë jetën (Foto)

Moderatorja Eva Murati ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën ka treguar nënën e saj në moshën 21-vjeç, pra moshën aktuale të ...

Read More »

Blero i ka dy fjalë për ish-vjehrrën (Foto)

Blero feston ditëlindjen e vajzës së vetme, Tarës. Ai me këtë rast ka uruar më të shtrenjtën vajzë ndërsa ka edhe disa fjalë për ish ...

Read More »

Lamtumirë buzë të fryra! Vjen trendi i ri i kirurgjisë plastike

Ndonëse në ditët e sotme është vështirë të shohësh foto të blogereve apo personazheve VIP që nuk i kanë buzët e fryra me anë të ...

Read More »

Zbulohet ‘cloni’ i Angelina Jolie (Foto)

Aktorja Angelina Jolie është një nga femrat më të bukura në botë.  Por është diush tjetër që duket identike si ajo. Melissa Baizen, është kthyer ...

Read More »