Opinion

Pse Basha e sulmoi Klanin nga emisioni ‘Opinion’?

Edhe Edi Rama nuk reshti së çuari “të fala” live nga selia e PS-së, por kur u ngjit në zyrën e kryeministrit, firmën e parë ...

Read More »

Basha: Nuk do ketë më bos të medias që përfitojnë nga pushteti

Në intervistën e tij të mbrëmjes së djeshme kreu i PD-së, Lulzim Basha ka bërë një tjetër “mea culpa” për gabimet e bëra nga qeverisja ...

Read More »

Tani je fiks Saliu, o juristi nga Hollanda

Nga Ardit Rada Lulzim Basha ka shuar sot çdo mëdyshje nëse ai është një model ndryshe në drejtimin e PD, apo një imitues i Sali ...

Read More »

Dita sot u mbyll me tre deklarata të “obobobujshme”

Dita e sotme, e enjte, 23 shkurt, është mbyllur me tre deklarata të forta në lidhje me Qeverinë dhe qeverisjen e vendit. Siç duket, kultivimi ...

Read More »