Argëtim

Ja ku ndodhet hoteli me staf robotësh (VIDEO)

Recepsionistët dinozaur ishin në gjendje gatishmërie të mërkurën, pas përurimit të hotelit të dytë në Japoni, ku stafi përbëhet kryesisht nga robotë. Mediet ishin të ...

Read More »

A mund t’i dashuroni dy persona në të njëjtën kohë?

Nëse ndonjëherë keni menduar që jeni “rast” i veçantë, sepse njëkohësisht dashuroni dy persona, për këtë gjë ju ndryshon mendjen dhe ju ngushëllon profesori i ...

Read More »

Eskorta e famshme merr 700 dollarë për një përkëdhelje ose prekje, po për seks…?

Ndërsa shumica e njerëzve e kalojnë ditën e hënë në punë duke biseduar me kolegët e tyre se si e kaluan në fundjavë, eskorta Lana ...

Read More »

Kushton plot 500 mijë euro, kjo është makina më e shtrenjtë në Shqipëri

Megjithëse Shqipëria është vend i varfër, në fakt ajo mban shumë pasanikë në gjirin e saj. Prandaj nëse ndonjëherë keni menduar se makinat e shtrenjta ...

Read More »

Ky qen di të bëje masazh kardiak dhe frymëmarrje artificiale (VIDEO)

Ky qen e habiti audiencën, kur i dha ndihmën e shpejtë pronares të tij. Videoja e mëposhtme tregon aftësitë e jashtëzakonshme të këtij qeni gjerman ...

Read More »

I pastrehu qëndroi në një cep të rrugës rreth tri vjet – një grua e kuptoi pse dhe i ndryshoi jetën!

Për tri vjet, Victor Hubbard qëndroi në një cep të rrugës – shi apo diell – duke pritur për nënën e tij për t’u kthyer ...

Read More »

Shokuese: Goditjet nga rrufetë, të incizuara nga njerëzit (VIDEO)

Këso rrufe s’keni parë asnjëherë në jetën tuaj.Të gjithë i kanë frikë vetëtimave që lëshojnë ushëtima të tmerrshme, shkruan lajmi.net Ato janë në gjendje të ...

Read More »

Ja pse meshkujt flenë menjëherë gjumë pas seksit

Mos bëni sikur nuk ju ka ndodhur edhe juve, pasi kjo është një dukuri e zakonshme që ndodh pothuaj në të gjitha dhomat e gjumit ...

Read More »

Gjyshja 87 vjeçare që është e ‘çmendur’ pas Sali Berishës

Ndreca ka një gjyshe shumë gazmore dhe e veçantë. Ai erdhi në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare”, moderuar nga Ardit ...

Read More »

Çifti që për 37 vjet kombinon veshjet

Ani pse janë në të 60-at, një çift nga Japonia dëshmon se moda është më shumë qejf dhe nuk lidhet me moshën. Ata për 37 ...

Read More »