Argëtim

Ja si sillet zvicerani dhe shqiptari me gruan kur vjen nga puna… (VIDEO)

Ja si sillet zvicerani dhe shqiptari me gruan kur vjen nga puna, video e meposhtme sjell ironizimet që bën një emision televiziv. https://www.facebook.com/KingsVideo/videos/1842172929382007/

Read More »

Këto foto po çmendin rrjetin por ti nuk i ke parë kurrë. Shiko çfarë fshihet (FOTO)

Shumë njerëz të njohur kur kanë zgjedhur të veshin një veshje që për ta është e veçantë, nuk do ta kishin menduar se ajo veshje ...

Read More »

Flet 18-vjeçarja që shiti virgjërinë për 2.3 milionë euro (FOTO)

18-vjeçarja, e cila nxori në ankand virgjërinë e saj, ka gjetur një blerës. Aleexandra Kefren e shiti atë për 2.3 milionë euro. Blerësi është një ...

Read More »

Arsyet, ja pse mashkulli juaj shikon femrat e tjera

Secila femër së paku një herë në jetë e ka kapur partnerin e vet duke shikuar ndonjë femër tjetër. Shumica e tyre këtë do ta ...

Read More »

Nëna nuk ishte aty, babai dhe vajza bëjnë diçka të pabesueshme (Video)

Përdoruesi i YouTube ‘jprinder1’ ngarkoi një video të tij dhe vajzës së tij duke vallëzuar me një këngë të Timberlake. Sapo u publikua video, u ...

Read More »

Ai po ju tradhëton! Femra, kurrësesi mos i injoroni këto shenja të tij

Femra, duhet të tregoheni të kujdesshme, ja shenjat që tregojnë qartazi që ai ju tradhëton. Ju tregojmë disa teknika, të cilat nuk janë shumë të ...

Read More »

Ja si ta bëni gjoksin të duket më i madh (Video)

Me këtë metodë nuk do të keni nevojë kurrë për ndërhyrje kirurgjike. Sigurisht, ka shumë vajza të cilat dëshirojnë të kenë një gjoks më të ...

Read More »

Seks treshe dhe …., publikohen videot erotike të kampiones së keçit…(FOTO/VIDEO)

Një video me përmbajtje seksuale, ku shfaqet dy herë kampionia Saraya-Jade Bevis me dy keçistë të tjerë, ka bërë zhurmë të madhe në botën e ...

Read More »

A janë këto stolat më çlodhës që keni parë

Shumë firma krijojnë forma të ndryshme për ndërtesa, ura apo parqe, por stolat janë ato që lënë më shumë përshtypje në trupin dhe syrin e ...

Read More »

“Çmendet” vajza nga Tirana, i nxjerr të gjitha në shesh (FOTO)

Pranvera erdhi, bashkë me të çelin lulet por dhe vajzat fillojnë të zhvishen e të nxjerrin në pah hiret e tyre. Kjo është vajza kaçurrelse ...

Read More »