Argëtim

Këto porno-stare po e çmendin Snapchat-in (FOTO)

Në rrjetin social Snapchat, pornostaret po bëhen gjithnjë e më aktive. Fotot e mëposhtme dëshmojnë se përse ato janë tepër të ndjekura. Fotot e tyre ...

Read More »

Fejesa me 12-vjeçaren, rrëfehet dhëndri: Ajo donte vetë, pse beqar do rrimë ne?

Pak ditë pasi “Pasdite në Top Channel” solli historinë e një 12-vjeçareje nga fshati Polis Sheh i Librazhdit, që ishte fejuar nga prindërit, kësaj here ...

Read More »

Çeket nxjerrin gjoksin dhe përshëndesin Shqipërinë

Kush tha që të huajt nuk na duan? Shëmbulli më i mirë janë këto vajza çeke nga Praga të cilat kanë një përshëndetje speciale për ...

Read More »

Këto janë këshillat për jetën seksuale pas lindjes së fëmijës

Edhe kur të kalojnë të gjitha angazhimet rreth foshnjës së vogël, shumë prindër ende ndjehen të lodhur ose të zënë që të kenë marrëdhënie të ...

Read More »

Jeta e punonjëseve të seksit, ja ç’ndodh në ‘prapaskenë’ (FOTO)

Striptistet, eskortat dhe punonjëse seksit janë të shumta në botën moderne dhe ato mund t’i hasësh thuajse në çdo qytet të botës. Dhe sigurisht ato ...

Read More »

Mësuesja bëri seks me nxënësin, incizimet e saj kthehen në video porno (FOTO)

Një mësuese është arrestuar pasi ajo kë kryer marëdhenie seksuale me nxënësin e saj, pothuajse çdo ditë, shkruan The Sun. Mary Beth, e cila është ...

Read More »

Kur presidenti rus bëhet pjesë e paradave të komunitetit LGBT (FOTO)

Anëtarët e komunitetit të LGBT kanë bërë pjesë të paradave të tyre fytyrën e presidentit rus, Vladimir Putin. Ai duket i lyer me grim, ndërsa ...

Read More »

Vajzat super-seksi nga Brazili luajnë “Twister” (Video)

Përndryshe, në Brazil njëra ndër arsyet që njerëzit flasin pasi e vizitojnë, janë pikërisht femrat e bukura dhe shumë atraktive, transmeton lajmi.net Në një studio ...

Read More »

E dhimbshme mënyra se si zbret kjo vajzë nga autobusi (Video)

Udhëtimet shpesh herë janë të lodhshme, por cdo herë duhet shfaqur kujdes për mënyrën se si të silleni apo dhe se si të qëndroni në ...

Read More »

Inxhinieri kinez martohet me gruan e tij robotike, e krijoi vetë

Inxhineri kinez, Zheng Jiajia është martuar me një robot femër të cilën e ka krijuar vetë. Inxhineri i kompanisë së famshme telefonike, Huaweii e ka ...

Read More »