Argëtim

Fëmijët e trashëgojnë inteligjencën nga nëna, jo nga babai. Ja pse…!

Gjenet e nënës përcaktojnë se sa të mençur do të jenë fëmijët e saj, thuhet sipas hulumtuesve, dhe babai nuk bën asnjë ndryshim. Gratë kanë ...

Read More »

Ajo luan tenis dhe video merr miliona shikime për shkak të gjoksit të saj

Kjo vajzë nuk është aq e mirë në lojën e tenisit, por kjo nuk e ka ndalur atë që të marrë miliona shikime brenda natës ...

Read More »

Të rejat ruse kështu e shfaqin mbështetjen për Vladimir Putinin (FOTO)

Bukuroshet ruse po shfaqin mbështetjen për Vladimir Putinin duke zbuluar gjoksin e tyre dhe portretin e tij. Një projekt patriotik i të rinjve po e ...

Read More »

Si e shfaqin meshkujt dashurinë e tyre?

Meshkujt janë shumë fjalëpakë dhe fjalët “Të dua” më vështirë e nxjerrin nga goja sesa femrat. Mirëpo, ata i kanë disa metoda të tjera me ...

Read More »

A është ky fustani më i bukur i nusërisë që keni parë ndonjëherë (FOTO)

Vajzat që do të martohen këtë vit padyshim që kërkojnë që në ditën më të rëndësishme të jetës të duken bukur e të shkëlqejnë. Duke ...

Read More »

Superoferta! Bli shtëpinë, të japin gruan dhuratë (VIDEO)

Çfarë do të thoni nëse përmes një shpallje iu ofrohet një shtëpi dhe një grua për vetëm 76 mijë euro? Pikërisht këtë meshkujve ‘single’ iu ...

Read More »

Nëse dëshironi të dini se cili seks është më i miri, ja përgjigjja

Sipas disa mendimeve, 90 për qind të seksit të mirë është pritja e partnerit, ndërkaq vetëm 10 për qind në aktin fizik. Për seks të ...

Read More »

2 modelet e flokëve të lidhura që mund t’i përdorni

Flokët e lidhur përveç që janë gjithmonë në trend, ju ndihmojnë që t’i ruani ato nga produktet dëmshme që përdoren për rregullimin e tyre. Varësisht ...

Read More »

Përse meshkujt janë të fiksuar pas vitheve? (Foto +18)

Ditëve të sotme është periudha më e mirë për të qenë të çmendur pas vitheve: Nicki Minaj ekziston, pantallonat e jogas përdoren nga thuajse të ...

Read More »

17 njerëz të pafajshëm që vdiqën tragjikisht ndërsa po përpiqeshin të bëjnë një ‘Selfie’ (VIDEO)

Imagjinoni sikur ju të kishit shkuar me pushime me familjen ose miqtë tuaj. Ju shikoni diçka të bukur dhe e dini që normalisht aty janë ...

Read More »