Author Archives: admin

Olta Gixhari nxjerrë pjesën intime të Albërie Hadërgjonajt në emision ‘live’ (VIDEO)

Emisioni “Your face sounds familiar” asnjëherë nuk mbet pa u komentuar. Këtë të hënë e gjithë vëmendja ishte tek Flaka Krelani, e cila me imitimin ...

Read More »

Instagram Stories bëhet më i madh sesa Snapchat

Ka shumë njerëz që e kritikojnë Facebook-un për krijimin e Stories si funksion në shumë prej aplikacioneve dhe shërbimeve të saj. Por njëra prej tyre ...

Read More »

Rikthehet pas 20 vitesh Lincoln Navigator

Modeli Navigator që është lansuar për herë të parë më 1998, tani rikthehet me shumë ndryshime. Lincoln ka lansuar një SUV me shtatë ulëse, të ...

Read More »

2 modelet e flokëve të lidhura që mund t’i përdorni

Flokët e lidhur përveç që janë gjithmonë në trend, ju ndihmojnë që t’i ruani ato nga produktet dëmshme që përdoren për rregullimin e tyre. Varësisht ...

Read More »

Përse meshkujt janë të fiksuar pas vitheve? (Foto +18)

Ditëve të sotme është periudha më e mirë për të qenë të çmendur pas vitheve: Nicki Minaj ekziston, pantallonat e jogas përdoren nga thuajse të ...

Read More »

Gjaku i zvarranikut Komodo mund të përdoret si antibiotik

Gjaku i dragoit Komodo (hardhucë e madhe e cila jeton në ishujt indonezian) përmban një përbërës të rëndësishëm për të cilin shkencëtarët mendojnë që mund ...

Read More »

Mbreti Artur, midis legjendës dhe realitetit

A ekziston me të vërtetë një nga mbretërit më të famshëm apo është vetëm një legjendë në mënyrë që të frymëzohen trupat anglez? Për herë ...

Read More »

UEFA: Shijojini 100 golat e Ronaldos (Video)

Ronaldo ka shkëlqyer në ndeshjen e mbrëmshme ndaj Bayern Munichut, duke shënuar dy gola Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, është bërë lojtari i parë ...

Read More »

Kroatët “frikësojnë” Serbinë, ja çfarë armatimi kanë blerë nga Gjermania (FOTO)

Forcat e Armatosura të Kroacisë sot në Zagreb kanë shpalosur dy nga 16 topat më modern aktualisht në botë të njohur si Haubica “PzH200” të ...

Read More »

Trump serish paralajmëron Korenë Veriore

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, i ka dërguar sonte Koresë Veriore paralajmërim të ri, duke e quajtur problem për të cilin do të përkujdeset. Ai ...

Read More »