Author Archives: admin

Kriza politike/ Negociatorët e PS dhe PD takohen sërish në fshehtësi

Oerd Bylykbashi dhe Taulant Balla janë takuar sërish mëngjesin e sotëm në përpjekje për të renë dakort për një takim mes kryeministrit Edi Rama dhe ...

Read More »

Fjolla: E bekuar që jam e rrethuar me njerëz që kanë respekt të veçantë për mua

Fjolla Morina i ka falënderuar miqtë, të afërmit dhe fansat e saj për urimet në ditëlindjen e këngëtares. “Jam e bekuar që çdo herë jam ...

Read More »

E pabesueshme: Shpetim Desku ia zbulon një ‘sekret’ interesant Sahides së Motrave Mustafa (VIDEO)

Këtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show te Shpetim Desku, janë Motrat Mustafa si dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Eni Koci. Për gjatë ...

Read More »

Ju kujtohet Gjino tek “14 vjeç dhëndër”? Ja si duket sot (FOTO)

Ju kujtohet personazhi i Gjinos tek komedia “14 vjeç dhëndërr”? Ç’pyetje! E kush nuk i mban mend Marigonë dhe Gjinon? Ka kaluar kaq shumë kohë ...

Read More »

Modelja: Mendoja se ata që më ofronin punë donin të më çojnë në krevat (FOTO+16)

Modelja dhe ish-patinatorja në akull, Noel Leon, është një femër që ndiqet shumë në rrjetet sociale, falë fotografive që shpesh janë me përmbajtje provokuese. Ajo ...

Read More »

Pamje që tregojnë se çfarë ndodh nën ujë kur ndodhin tërmetet (VIDEO)

Videoja e një zhytësi që ishte në 18 metra thellësi nën oqean në Filipine është xhiruar pikërisht në kohën kur ky shtet u godit nga ...

Read More »

Ushqimet që pastrojnë organizmin tuaj në pranverë

Sinjali i parë që ju tregon se keni nevojë për detoksifikim është lodhja, tretja e dobët, përqëndrim i zvogëluar, probleme të lëkurës, dhimbje koke. Koha ...

Read More »

Ja pse sportistët pinë lëng turshish

Lëngu i turshive është i preferuari i sportistëve, ndonëse prej kohësh ekspertët nuk i njihnin mirë vlerat e tij. Deri pak kohë më parë, ekspertët ...

Read More »

Superoferta! Bli shtëpinë, të japin gruan dhuratë (VIDEO)

Çfarë do të thoni nëse përmes një shpallje iu ofrohet një shtëpi dhe një grua për vetëm 76 mijë euro? Pikërisht këtë meshkujve ‘single’ iu ...

Read More »

Rogozin: Me robotin që gjuan me dy duart nuk po krijojmë Terminatorin (FOTO)

Roboti humanoid FEDOR do të lëshohet për fluturim në hapësirë në vitin 2021. Ai është i gatshëm që të gjuajë me armë me të dy ...

Read More »