Author Archives: admin

Gjarpi e kafshon 3 herë ai e puth gjarpin vazhdon luan me të është nga kosova

Cfar personi është ky i cili nuk frigohet nga gjarpi

Read More »

Genci ecen vet thot te knoj diss feros nje djaloshit i cili kendon freestryle

Nje djalosh ben diss feron sepse shume e uren

Read More »

BESA dhe Aleanca për Shqiptarët bashkojnë forcat në Zhelinë (FOTO)

Kandidati i Lëvizjes BESA për Komunën e Zhelinës, Blerim Sejdiu, sonte është takuar me aktivistët e Aleancës për Shqiptarët në këtë komunë. Në takim u ...

Read More »

(VIDEO) Sela: Koalicioni Aleancë me BESË do e pastrojë skenën politike

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela gjatë një takimi me degën e Lëvizjes BESA në Strugë, tha se bashkëpunimi mes dy subjekteve është i ...

Read More »

“LSDM, duart larg vullnetit të shqiptarëve, Zaev të jetë neutral në rrethin e dytë”

Pas ndërhyrjes së thellë që e bëri VMRO-ja në kampin shqiptar në vitin 2006, kur PDSH-ja hyri në Qeveri pa e pasur verdiktin e qytetarëve ...

Read More »

Këta janë projektet e Bilall Kasamit për banorët e f. Poroj

Ju falenderohem banorëve të f. Poroj për mikëpritjen e ngrohtë dhe masovike që na bënë sonte. Së bashku me bartësin e listës së këshillit Komunal, ...

Read More »

Bilall Kasami : Mirëmëngjesi #TeutaArifi

Sot në ditën botërore të zemrës, afër spitalit shohim çerdhe mbeturinash. Mirëmëngjesi @TeutaArifi #çkaUPremtu #ÇkaUBë   Sot në ditën botërore të zemrës, afër spitalit shohim ...

Read More »

Dëbërca i jep mështetje të madhe Blerim Sejdiut të BESËS

  Blerim Sejdiu sonte para banorëve të Dëbërcës prezantoj projektet e tijë konkrete rreth problemëve të atij vendi. Ajo që vlen të theksohet është se ...

Read More »

Ky burrë ka zgjedhur një metodë të pazakontë për të forcuar muskujt e gjoksit – në vend të peshave ngrit femra (Foto/Video)

Një burrë nga Çekia ka gjetur një metodë të pazakontë që t’i forcoj muskujt e gjoksit. Ai në vend të peshave ka ngritur në ajër ...

Read More »

Fëmija palestinez synon rekordin Guinness – ai po magjeps njerëzit me elasticitetin e tij (Foto)

Jusuf el-Behtini, 12 vjeçar, i cili përpiqet të zhvillojë edhe më tepër talentin e tij përmes lëvizjeve gjimnastikore që bën në Gaza, arrin të magjeps ...

Read More »