Ajo luan tenis dhe video merr miliona shikime për shkak të gjoksit të saj

Kjo vajzë nuk është aq e mirë në lojën e tenisit, por kjo nuk e ka ndalur atë që të marrë miliona shikime brenda natës në videon e saj.

Modelja, Elizabeth Anne, e cila jeton në Los Angeles, është duke u bërë hit botëror pas xhirimit me “Live Rich Media”.

Në këtë video, modelja shihet e veshur në bikini duke provuar të luajë tenis.

Sidoqoftë, fansat e saj mund të jenë pak me fat pasi duke u bazuar në postimet e fundit të Elizabeth, duket që ajo është beqare.